Një Lider në Tranzicionin Global të Energjisë

Bateria BSLBATT është e angazhuar të kontribuojë në parandalimin e ndryshimeve klimatike duke ofruar bateritë litium-jon më të sigurta dhe më jetëgjata në treg.

Rreth Nesh

BSLBATT është një profesionist prodhuesi i baterive litium-jon , duke përfshirë R&D dhe OEM shërbime për më shumë se 20 vjet.Produktet tona përputhen me ISO/CE/UL1973/UN38.3/ROHS/IEC62133 standardet.Kompania merr zhvillimin dhe prodhimin e serive të avancuara “BSLBATT” (zgjidhja më e mirë e baterisë së litiumit) si mision i saj.

 

Produktet e litiumit BSLBATT fuqizojnë aplikacione të ndryshme, duke përfshirë zgjidhje për energjinë diellore , mikrorrjetet , ruajtjen e energjisë në shtëpi , karrocat e golfit , RV-të , detare , dhe bateri industriale , dhe me shume.Kompania ofron një gamë të plotë shërbimesh dhe produktesh me cilësi të lartë, duke vazhduar të hapë rrugën për një të ardhme më të gjelbër dhe më efikase të ruajtjes së energjisë.

Pse Prodhuesi i Baterive Litium Jon BSLBATT?

Ne jemi një lider i dëshmuar në prodhimin e baterive litium-jon dhe krenohemi me shërbimin tonë të jashtëzakonshëm ndaj klientit, duke ju ofruar produktet më të mira të baterive litium-jon për karroca golfi, varka, RV, furgona dhe aplikacione industriale jashtë rrjetit Stabiliteti, jetëgjatësia dhe siguria janë prioritetet kryesore.

 

Frymëzuar nga përpjekjet e klientëve tanë, BSLBATT u krijua në 2003 me fokus në zhvillimin e zgjidhjeve më të sigurta, më të qëndrueshme dhe më efikase të energjisë.Tani, ne jemi rritur në një prodhues të baterive litium në shkallë të gjerë në Kinë me një shitje vjetore prej më shumë se 100 milionë dollarë amerikanë.Po, mund të mbështeteni tek ne!

 

Qëllimi i kompanisë sonë është të ulë koston e ruajtjes së energjisë së gjelbër dhe ta bëjë atë më gjerësisht të disponueshme për të gjithë.

lithium battery factory

Ende e dyshimtë?Këtu janë arsye të tjera pse ne jemi basti juaj më i mirë:

20 vite përvojë në bateri

Kur të bëheni klient i BSLLBATT, dijeni se keni një ekip të talentuar ekspertësh pas jush.Ekipi ynë ka qenë në industri për 20+ vjet me mbi 180 vjet të përvojës së kombinuar të baterisë.Duke investuar në njerëz me përvojë në industri, mund të themi se njohuritë tona teknike janë vërtet të pakrahasueshme.

Prodhues i besueshëm

Ekipi ynë inxhinierik me bazë në Kinë Huizhou punon krah për krah me objektet tona prodhuese për të siguruar produkte cilësore që funksionojnë.Jo vetëm që jemi të përkushtuar dhe në gjendje të ofrojmë produktet më të mira, por jemi krenarë të themi se fabrika jonë është ISO 9001:2015 dhe ISO 14001: 2015 i certifikuar.

Siguria dhe Certifikimi

Bateritë tona litium duhet të kenë masa mbrojtëse të integruara për t'i bërë ballë rreziqeve fizike dhe mjedisore që hasen gjatë transportit dhe gjatë gjithë jetës së tyre.Angazhimi ynë për sigurinë dhe qëndrueshmërinë mjedisore për të gjitha produktet tona është arsyeja pse ne investojmë në çertifikime si UL1973, UL2580, IEC62619, CEC, UN38.3, TUV dhe PICC, për t'u siguruar që përmbushim standardet e cilësisë dhe sigurisë së industrisë.

Siguria dhe Certifikimi

100+ globale, klientë të lumtur.Ne kemi bërë produkte për firmat në SHBA, Kanada, Australi, dhe me shume.Që nga tetori 2022 , ne kemi 48 tregtarë të mëdhenj në mbarë botën!

10,000 metra katrorë të fabrikës

Po zgjerohemi shpejt.Aktualisht kemi 250+ punonjësit dhe 10,000 metra katror hapësirë ​​fabrike gati për t'ju shërbyer.

E Shpejtë Dhe e Përgjegjshme

Ne jemi të shpejtë dhe të përgjegjshëm.Lidhu me ne në faqen tonë dhe ne do të kthehemi tek ju ASAP.

Serving the Solar Retailers and Installers of the Fortune 500

Shërbim shitësve diellorë dhe instaluesve të Fortune 500

BSLBATT Battery është një kompani e fokusuar në teknologji me IP të gjerë.Me seli në Huizhou, Kinë , BSLBATT Battery ka objekte prodhimi në Huizhou me klientët në mbarë globin.

 

Ne kemi vendosur më shumë se 90,000 bateritë në të gjithë botën dhe arritën vetë-mjaftueshmërinë energjetike për 50,000 familjet dhe janë paketat e para të baterive Li-jon në Kinë që janë certifikuar nga Zgjidhjet UL dhe TÜV SÜD. Marrëdhëniet tona të forta me OEM dhe vitet e përvojës i japin besim Fortune 500 Shitës dhe Instalues ​​Solar Solar.

Njerëzit tanë

Do të doja t'ju prezantoja me një nga ekipet më të mira të menaxhimit në industri.Nëpërmjet rritjes së brendshme, blerjeve strategjike dhe rekrutimit të synuar, ne kemi mbledhur një grup drejtuesish të pakrahasueshëm në njohuritë e tyre për industrinë e ruajtjes së energjisë dhe elektronikës së energjisë.Gjithsesi, vetëm ekipi ynë menaxhues i afrohet pothuajse 180 viteve përvojë kolektive në këto dy industri.Njerëzit të cilët kanë qenë "rreth bllokut", e dinë rrugën më të shpejtë drejt zgjidhjeve dhe kanë rrjetet e tyre të besueshme të marrëdhënieve.Njerëzit tanë janë kompania jonë.Ne ndajmë të njëjtin pasion për jetën e jashtme dhe stilin e qëndrueshëm të jetesës si klientët me të cilët punojmë.Ne jemi të pasionuar për të bërë pjesën tonë për të siguruar ruajtjen e energjisë së gjelbër dhe të rinovueshme për një të ardhme më të ndritshme.

Mundësuar nga bateria jonë Li-Iron kuptoni më shumë

Të interesuar për bateritë tona?Bëhuni një Rishitës

Për të ofruar zgjidhjet më emocionuese dhe inovative për klientët e energjisë së ruajtur përmes zhvillimit të partneriteteve shumë bashkëpunuese dhe të besuara me klientët dhe furnitorët tanë.